VIDEOVIZITKA TO POVIE ZA VÁS

Aj vy si uvedomujete neustály vývoj v oblastimarketingovej komunikácie a dôležitosť prezentovania sa prostredníctvom internetu
VideoVizitka je pre Vás tým správnym riešením.

Prečo investovať do VideoVizitky?

VideoVizitka je inovatívnym nástrojom, ktorý efektívne predstaví Vašu spoločnosť
 

Svojimi prezentačnými vlastnosťami:

  1. Dokonale priblíži Váš predmet činnosti, či vlastnosti Vášho produktu, alebo služby.
  2. Zdôrazní pridanú hodnotu práve Vášho produktu, či služby.
  3. Prispeje k získaniu konkurenčnej výhody na Vašu stranu.


Flexibilnými riešeniami a individuálnym prístupom ponúkame Vám, našim zákazníkom skĺbenie Vašich želaní a predstáv o prezentácii svojej spoločnosti s profesionálnym spracovaním VideoVizitky.
Spoločne s Vami hľadáme optimálne riešenia prezentácie Vašej spoločnosti najmodernejším spôsobom, prostredníctvom video prezentácie.

Umožnite aj vy svojim potenciálnym zákazníkom zoznámiť sa s Vašim produktom prostredníctvom umiestnenia VideoVizitky na Vašu firemnú webstránku, veľkoplošnú obrazovku, alebo LCD panely.

Portál VideoVizitky.sk vznikol spojením sa nápadov a myšlienok jeho zakladateľov, ako reakcia na neustály vývoj v oblasti osobnej a firemnej prezentácie. Náš hlavný produkt VideoVizitka je dokonalým príkladom trendu nástupu dynamických foriem podpory predaja. Niekoľkoročné skúsenosti so spracovaním videostôp do nášho kolektívu priniesol spoluautor viacerých svetovo ocenených krátkych filmov z mikulášskej filmárskej školy Nicolausfilm. Viac informácii o Našej spoločnosti nájdete na www.insol.sk .

Nové referencie

Krátke správy

02/2017 - Pridané nové referencie v sekciách Foto/Video

10/2015 - Pridané nové referencie v sekciách Foto/Video

02/2014 - Novinka v sekcii referencie - Von Roll Culinary week

11/2013 - Novinka v sekcii referencie - Reklamný spot Superfly

09/2013 - Spustili sme našu novú stránku. Príjemné prezeranie :) Ak náhodou natrafíte na chybu na stránke, budeme radi ak nám napíšete.

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok